Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Stanisławów.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, że kluczem do zachowania pełnego zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego też nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane i przygotowane z perfekcyjnych i świeżych składników. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie dodatkowo są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest niezwykle rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. W następstwie tego również w naszej szerokiej ofercie jest szerokie spektrum diet, a posiłki są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stanisławów

To, co wyróżnia naszą ofertę to:

  • duża czy też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła oraz wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wskutek tego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stanisławów

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak obszerny wybór powoduje, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego odchudzania. Duża liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są doskonałe zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, żeby lodówka była cały czas zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie tylko na zwiększenie wygody, lecz również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego skutkiem będzie nie jedynie smukła sylwetka, jednak również witalne oraz pełne energii ciało. Poza tym zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, bądź paznokci oraz włosów. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.