Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Stara Kornica.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, że wskazówką do zachowania pełnego zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego także nasze menu jest cierpliwie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które co więcej są przygotowywane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe oraz smaczne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz też wyśmienite jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stara Kornica

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża czy też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła bądź wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że wybitnie istotne jest należyte dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby. W następstwie tego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stara Kornica

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak kolosalny wybór sprawia, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej odmianie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością wiecznego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a też na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto złożyć zamówienie na catering?

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła sylwetka, lecz także witalne oraz pełne energii ciało. Do tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, czy też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą jest także to, że przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.