Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Stare Babice.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego również nasze menu jest troskliwie wybrane i przygotowane z perfekcyjnych i świeżych składników. Troszczymy się o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które co więcej są przygotowywane tak, żeby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz wyśmienite jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, jednak również apetyczne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. W następstwie tego też w opisującej nas ofercie jest duże spektrum diet, a potrawy są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stare Babice

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca czy też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna bądź wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wskutek tego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stare Babice

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, bo nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego szukania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z rzetelnie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, który udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że nasza dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.