Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Stary Lubotyń.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest dokładnie wyselekcjonowane i przygotowywane z najlepszych i świeżych składników. Dbamy o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które co więcej są przygotowane tak, by zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, ale również smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stary Lubotyń

To, co cechuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Wiemy, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Dlatego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stary Lubotyń

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak obszerny wybór powoduje, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Catering dietetyczny w tej formie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, ażeby lodówka była ciągle zaopatrzona. Mimo braku konieczności żmudnego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, więc jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.