Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sterdyń.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest właściwe odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które dodatkowo są przygotowane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to da się połączyć

Dania z naszego cateringu, który jest niezmiernie rozbudowany, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Wskutek tego też w naszej szerokiej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a posiłki są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sterdyń

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca lub też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że nadzwyczaj istotne jest odpowiednie dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. Dlatego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Poza tym dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sterdyń

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Tak znaczący wybór powoduje, iż przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była bezustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności mozolnego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego efektem będzie nie jedynie smukła figura, ale również witalne i pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.