Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Stoczek Łukowski.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest właściwe odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, jakie ponadto są przygotowywane tak, by zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale również apetyczne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. W następstwie tego też w opisującej nas szerokiej ofercie jest obszerne spektrum diet, a posiłki są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stoczek Łukowski

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • duża bądź też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, iż bardzo ważne jest profesjonalne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Dlatego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Poza tym dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stoczek Łukowski

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością stałego martwienia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu należałoby zamówić catering?

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego skutkiem będzie nie tylko smukła figura, ale też witalne i pełne energii ciało. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub też paznokci i włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w związku z tym jest uniwersalna i dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.