Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Stoczek Łukowski.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego również nasze menu jest cierpliwie wyselekcjonowane oraz przygotowane z perfekcyjnych i świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie oprócz tego są przygotowane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Smacznie i zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie bogaty, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Wskutek tego także w naszej ogromnej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a posiłki są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stoczek Łukowski

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • duża czy też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do potrzeb niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa lub wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że niezmiernie ważne jest profesjonalne przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Skutkiem tego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Do tego dostosowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stoczek Łukowski

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno smukleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności mozolnego poszukiwania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, ale też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry oraz włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest także to, że przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, gdyż bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i cukrów.