Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Stoczek.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego także nasze menu jest rzetelnie wybrane oraz przygotowywane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowywane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz również apetyczne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stoczek

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • duża lub też mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż nadzwyczaj istotne jest odpowiednie dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. Właśnie dlatego też każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Stoczek

Tak skomponowany jadłospis może służyć rozmaitym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie wolno zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, ażeby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności mozolnego szukania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie tylko na podniesienie wygody, lecz też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Dlaczego należałoby zamówić catering?

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego wynikiem będzie nie wyłącznie smukła figura, jednak również witalne i pełne energii ciało. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.