Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Strachówka.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest odpowiednie odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie dodatkowo są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, jednak również smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Skutkiem tego także w należącej do nas ogromnej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a posiłki są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Strachówka

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca bądź mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż wybitnie ważne jest dobre dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Wskutek tego także każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Na domiar tego dostosowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Strachówka

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Tak znaczący wybór powoduje, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Znacząca ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, albowiem nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością notorycznego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności mozolnego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z dokładnie wybranych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego efektem będzie nie wyłącznie smukła figura, ale też witalne oraz pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, bo bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma dobre proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.