Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Sulejówek.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat medycy wiedzieli, że wskazówką do zachowania pełnego zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego też nasze menu jest troskliwie wyselekcjonowane oraz przygotowane z perfekcyjnych i świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które do tego są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, jednak także wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z dużego spektrum produktów spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sulejówek

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa i wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Sulejówek

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Wielka liczba wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są znakomite zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była cały czas zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto zamówić catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła figura, jednak również witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest też to, iż przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, gdyż bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.