Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Szulborze Wielkie.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie w dodatku są przygotowywane tak, aby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i smakowite jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, lecz również smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Dlatego też w należącej do nas ofercie jest duże spektrum diet, a posiłki są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Szulborze Wielkie

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca lub też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niesłychanie istotne jest profesjonalne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego także każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie wolą jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Szulborze Wielkie

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak duży wybór powoduje, iż przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, aby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z troskliwie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Czemu warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie również to, że nasza dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma dobre proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.