Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Tarczyn.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdrowe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, które prócz tego są przygotowane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niesłychanie rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Wskutek tego też w naszej szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a potrawy są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Tarczyn

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Tarczyn

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Obszerna liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, jednak też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, czy też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie również to, że nasza dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.