Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Terespol.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od stuleci. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które co więcej są przygotowywane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, jednak też wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Terespol

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niesłychanie ważne jest profesjonalne dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. Wobec tego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Na domiar tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Terespol

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć różnym celom. Dzięki naszej diecie można zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, bo nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością ciągłego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego następstwem będzie nie tylko smukła figura, ale również witalne i pełne energii ciało. Ponadto zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub ewentualnie paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna i dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.