Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Terespol.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od pokoleń. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego także nasze menu jest pieczołowicie wybrane i przygotowane z bardzo dobrych oraz świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które co więcej są przygotowywane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, jednak również pyszne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Wobec tego także w opisującej nas szerokiej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Terespol

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca bądź mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do pragnień nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Skutkiem tego także każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.W dodatku dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Terespol

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. To właśnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Gigantyczna ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu warto zamówić catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego skutkiem będzie nie tylko smukła sylwetka, jednak również witalne oraz pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma właściwe proporcje białek, tłuszczy i cukrów.