Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Tłuszcz.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania dobrego samopoczucia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wobec tego także nasze menu jest starannie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie do tego są przygotowane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale też wyborne jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Dlatego także w opisującej nas ofercie jest duże spektrum diet, a potrawy są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Tłuszcz

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, że nadzwyczaj ważne jest należyte dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby. W następstwie tego też każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Tłuszcz

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. Tak obszerny wybór sprawia, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia kilogramów. Obszerna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była non stop zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a też odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest też to, że stworzona przez nas dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma dobre proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.