Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Trojanów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest pieczołowicie wybrane i przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Troszczymy się o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, jakie prócz tego są przygotowane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz również pyszne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Trojanów

To, co cechuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca czy też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas możesz wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezmiernie istotne jest należyte dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Właśnie dlatego także każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Prócz tego dostosowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Trojanów

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć rozmaitym celom. Tak ogromny wybór powoduje, iż przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, albowiem nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była stale zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie także to, iż nasza dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.