Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Trzebieszów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, które oprócz tego są przygotowywane tak, by zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to można połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest nadzwyczaj rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, które tworzą różne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Trzebieszów

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła oraz wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Trzebieszów

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. Dzięki naszej diecie można zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Kolosalna ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są doskonałe zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, ażeby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Mimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z rzetelnie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a również odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.