Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Tuczna.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest starannie wyselekcjonowane oraz przygotowane z bardzo dobrych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie do tego są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie rozbudowany, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z dużego spektrum składników spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Tuczna

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.W dodatku dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Tuczna

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego szukania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, ale też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, bądź paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, w takim razie jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.