Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Ulan-Majorat.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które na domiar tego są przygotowywane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, lecz również smaczne jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Właśnie dlatego również w należącej do nas szerokiej ofercie jest duże spektrum diet, a potrawy są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ulan-Majorat

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • znacząca czy też mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering wiemy, iż bardzo ważne jest właściwe dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Wskutek tego też każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ulan-Majorat

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej formie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny związany z koniecznością ciągłego troskania się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Oprócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że nasza dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.