Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Bemowo.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania pełnego zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie do tego są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, ale również apetyczne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Wskutek tego również w opisującej nas ogromnej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Bemowo

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wskutek tego także każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Na domiar tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Bemowo

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Znaczna ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są imponujące zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego poszukiwania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z sumiennie wybranych półproduktów. Zezwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, jednak też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego następstwem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, ale także witalne oraz pełne energii ciało. Ponadto zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie również to, że nasza dieta dopasowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.