Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Białołęka.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego również nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane oraz przygotowane z bardzo dobrych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie oprócz tego są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Wskutek tego też w opisującej nas ofercie jest obszerne spektrum diet, a posiłki są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Białołęka

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego także każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Na domiar tego dostosowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Białołęka

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno smukleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Znaczna ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są doskonałe zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była bezustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z rzetelnie wybranych półproduktów. Zezwala to nie tylko na podniesienie wygody, ale też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Poza tym zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, bądź paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.