Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Bielany.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które na domiar tego są przygotowywane tak, żeby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i pyszne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale też wyborne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z szerokiego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą różne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Bielany

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • duża lub mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak istotne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oprócz tego dostosowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Bielany

Tak skomponowany jadłospis może służyć przeróżnym celom. Tak gigantyczny wybór sprawia, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest trafny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była cały czas zaopatrzona. Mimo braku konieczności ciężkiego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Ponadto zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, bądź też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest też to, iż stworzona przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.