Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Mokotów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest dokładnie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z najlepszych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które ponadto są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i apetyczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz również wyborne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z dużego spektrum składników spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Mokotów

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • znacząca bądź też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Dlatego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Dodatkowo dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 potraw.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Mokotów

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć różnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Rozległa ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była ciągle zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego szukania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego efektem będzie nie jedynie smukła sylwetka, ale również witalne i pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się uzyskać to właśnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, więc jest uniwersalna i dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.