Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Ochota.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie w dodatku są przygotowywane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i pyszne jedzenie – to można połączyć

Posiłki z naszego cateringu, który jest niezwykle bogaty, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego także w należącej do nas ofercie jest duże spektrum diet, a potrawy są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Ochota

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • znacząca bądź mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko wymaganiom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że wybitnie ważne jest odpowiednie dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Właśnie dlatego również każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie gdy największe aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Ochota

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak rozległy wybór sprawia, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego odchudzania. Catering dietetyczny w tej formie jest trafny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością stałego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności ciężkiego wypatrywania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Dlaczego warto zamówić catering?

Poprawnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego efektem będzie nie wyłącznie smukła figura, lecz też witalne oraz pełne energii ciało. Na dodatek zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, lub też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do wymogów większości osób, ponieważ bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, która ma należyte proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.