Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Praga-Północ.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, które dodatkowo są przygotowane tak, by zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to da się połączyć

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest bardzo bogaty, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego też w należącej do nas ogromnej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Praga-Północ

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis potrzebom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle ważne jest profesjonalne przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wskutek tego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Praga-Północ

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Znaczna liczba wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była stale zaopatrzona. Mimo braku konieczności żmudnego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z rzetelnie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, lecz też na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Na domiar tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że stworzona przez nas dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.