Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Rembertów.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego też nasze menu jest sumiennie wybrane i przygotowane z bardzo dobrych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, jakie w dodatku są przygotowywane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

Dania z naszego cateringu, który jest bardzo rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, by ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Rembertów

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, iż niezmiernie istotne jest profesjonalne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Dlatego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy największe aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Rembertów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno szczupleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Wielka liczba wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była cały czas zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny należałoby zamówić catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna i smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się uzyskać dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.