Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Śródmieście.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże produkty, które w dodatku są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz apetyczne jedzenie – to można połączyć

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest ogromnie urozmaicony, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą różnorodne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Śródmieście

To, co charakteryzuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca czy też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że niezmiernie ważne jest odpowiednie dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Skutkiem tego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie preferują jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, czyli pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Śródmieście

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak rozległy wybór powoduje, że przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej odmianie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują komplikacje z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, jednak też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, czy też paznokci i włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.