Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Ursus.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, że wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego także nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z najlepszych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które co więcej są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Smacznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z naszego cateringu, który jest bardzo urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, by ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z obszernego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Ursus

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca czy też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Wobec tego również każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety zaadaptowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Ursus

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. Dzięki naszej diecie można zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością ciągłego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Czemu warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, który udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a też odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie również to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.