Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Ursynów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie w dodatku są przygotowywane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz apetyczne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, jednak też pyszne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Dlatego także w opisującej nas ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a dania są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Ursynów

To, co cechuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża bądź mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa lub wegetariańska

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że nadzwyczaj ważne jest odpowiednie dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. Dlatego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy największe aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które wolą jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Ursynów

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. Tak obszerny wybór powoduje, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Catering dietetyczny w tej formie jest stosowny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością stałego troskania się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności żmudnego poszukiwania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z starannie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Czemu należałoby złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, który udaje się osiągnąć to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w takim razie jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.