Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Wawer.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, iż wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia i witalności jest zdrowe odżywanie. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego też nasze menu jest starannie wyselekcjonowane oraz przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Dbamy o to, aby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które co więcej są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz wyśmienite jedzenie – to można połączyć

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest nadzwyczaj rozbudowany, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. W następstwie tego również w należącej do nas ogromnej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są niezwykle zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Wawer

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca czy też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że nadzwyczaj ważne jest profesjonalne dobranie ilości jedzenia do każdej osoby. W następstwie tego również każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które wolą jeść trochę częściej w mniejszych porcjach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Wawer

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać przeróżnym celom. Tak znaczący wybór sprawia, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, albowiem nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością stałego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności żmudnego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, jednak także na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Czemu warto zamówić catering?

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego skutkiem będzie nie wyłącznie smukła figura, jednak też witalne i pełne energii ciało. Oprócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.