Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Wesoła.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od stuleci. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest cierpliwie wybrane i przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie na dodatek są przygotowane tak, aby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezmiernie rozbudowany, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w różne gusta. Właśnie dlatego także w należącej do nas ofercie jest kolosalne spektrum diet, a posiłki są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Wesoła

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła i wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Wskutek tego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Na domiar tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Wesoła

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak gigantyczny wybór sprawia, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego odchudzania. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była cały czas zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego szukania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Pozwala to nie tylko na zwiększenie wygody, ale również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu ludzkiego, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła sylwetka, ale również witalne oraz pełne energii ciało. Na dodatek zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie również to, iż nasza dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.