Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Wilanów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotne jest właściwe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które prócz tego są przygotowane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i wyśmienite jedzenie – to można połączyć

Dania z naszego cateringu, który jest niezwykle bogaty, przypadną do gustu też osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Właśnie dlatego też w należącej do nas ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Wilanów

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • duża lub też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do wymogów nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta zwykła bądź wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niesłychanie ważne jest należyte przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. W następstwie tego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, jakie wolą jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Wilanów

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Tak znaczny wybór sprawia, że przygotowany catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego odchudzania. Znaczna ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, albowiem nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością każdorazowego troskania się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności mozolnego poszukiwania towarów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu warto złożyć zamówienie na catering?

Porządnie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego efektem będzie nie tylko smukła sylwetka, lecz także witalne i pełne energii ciało. Co więcej zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub ewentualnie paznokci oraz włosów. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w takim razie jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.