Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Włochy.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest starannie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z bardzo dobrych oraz świeżych składników. Dbamy o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, jakie dodatkowo są przygotowane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest bardzo rozbudowany, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Włochy

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta standardowa i wegetariańska

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, iż niezmiernie istotne jest właściwe dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Dlatego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Na domiar tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Włochy

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie można zarówno szczupleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Rozległa ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Gotowe pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, ażeby lodówka była bez ustanku zaopatrzona. Pomimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto złożyć zamówienie na catering?

Przyzwoicie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego skutkiem będzie nie tylko smukła figura, lecz również witalne oraz pełne energii ciało. Poza tym zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd skóry, bądź też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą jest również to, że przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i cukrów.