Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Wola.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat medycy wiedzieli, że wskazówką do zachowania zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego też nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane i przygotowane z bardzo dobrych i świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie w dodatku są przygotowywane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

Dania z naszego cateringu, który jest nadzwyczaj bogaty, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Dlatego też w opisującej nas ogromnej ofercie jest szerokie spektrum diet, a posiłki są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Wola

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca bądź mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Wiemy, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Właśnie dlatego także każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, innymi słowy pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Wola

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać rozmaitym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie można zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Duża ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością stałego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Atuty cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, który udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą jest także to, że nasza dieta dostosowana jest do wymogów większości osób, gdyż bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma właściwe proporcje białek, tłuszczy i cukrów.