Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa Żoliborz.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu ludzkiego, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które do tego są przygotowane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i apetyczne jedzenie – to można połączyć

Dania z oferowanego przez nas cateringu, który jest bardzo urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Skutkiem tego również w opisującej nas szerokiej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a potrawy są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Żoliborz

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • duża bądź mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wobec tego również każda z diet przygotowana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Prócz tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa Żoliborz

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. Dzięki naszej diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej formie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była non stop zaopatrzona. Mimo braku konieczności kłopotliwego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z pieczołowicie wyselekcjonowanych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, czy też paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.