Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Warszawa.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego też nasze menu jest troskliwie wybrane i przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie dodatkowo są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest nadzwyczaj bogaty, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowane z gigantycznego spektrum produktów spożywczych, jakie tworzą przeróżne diety – standardową i wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • znacząca bądź mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przeświadczeń dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. W następstwie tego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Oprócz tego dostosowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Warszawa

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać przeróżnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest trafny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla ludzi aktywnych.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to gigantyczna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny połączony z koniecznością wiecznego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności ciężkiego poszukiwania artykułów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z rzetelnie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, lecz także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Dlaczego warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna i dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.