Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wąsewo.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania witalności na długie lata, był znany już od pokoleń. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, w następstwie tego także nasze menu jest pieczołowicie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, jakie prócz tego są przygotowane tak, ażeby zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to można połączyć

Posiłki z naszego cateringu, który jest ogromnie urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Skutkiem tego także w naszej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a dania są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wąsewo

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • duża bądź też mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niezmiernie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa bądź wegetariańska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że niesłychanie istotne jest dobre przystosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. W następstwie tego także każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Na domiar tego dopasowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wąsewo

Tak skomponowany jadłospis może służyć rozmaitym celom. Tak kolosalny wybór sprawia, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego odchudzania. Znacząca liczba wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są doskonałe zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają problem z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością każdorazowego troskania się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności mozolnego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a również na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Dlaczego warto zamówić catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to właśnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie także to, że przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do wymogów większości osób, albowiem bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.