Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Węgrów.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego również nasze menu jest rzetelnie wybrane oraz przygotowywane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże produkty, jakie na domiar tego są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości pożywne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, jednak też apetyczne jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego również w naszej ofercie jest szerokie spektrum diet, a potrawy są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Węgrów

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • znacząca bądź mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest osobiste dopasowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. W następstwie tego także każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych ilościach, czyli pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Węgrów

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. To właśnie dzięki naszej diecie wolno zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Ogromna ilość wartości odżywczych powoduje, iż nasze pudełka są kapitalne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, albowiem nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Mimo braku konieczności żmudnego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z starannie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie jedynie na zwiększenie wygody, lecz również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Dlaczego warto złożyć zamówienie na catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego efektem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, jednak także witalne i pełne energii ciało. Efektem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, więc jest uniwersalna i korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.