Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wiązowna.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od tysięcy lat. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego także nasze menu jest pieczołowicie wybrane i przygotowywane z bardzo dobrych oraz świeżych składników. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie na dodatek są przygotowywane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i smaczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, ale też smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, które mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum składników spożywczych, które tworzą przeróżne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wiązowna

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • znacząca lub mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do pragnień niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezwykle istotne jest właściwe przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego również każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie gdy największe aż 2500 kcal.W dodatku dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wiązowna

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie można zarówno smukleć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Obszerna ilość wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują trudności z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była bezustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z dokładnie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Czemu warto zamówić catering?

Odpowiednio zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego efektem będzie nie jedynie smukła figura, ale również witalne oraz pełne energii ciało. Do tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, czy też paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w takim razie jest uniwersalna i dobra właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.