Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wieliszew.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od pokoleń. Nowoczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, które oprócz tego są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Zdrowe i wyborne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, ale także wyborne jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Skutkiem tego również w należącej do nas ogromnej ofercie jest szerokie spektrum diet, a posiłki są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wieliszew

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dieta zwykła czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo istotne jest odpowiednie dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. W następstwie tego też każda z diet przygotowana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Proponujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść trochę częściej w mniejszych ilościach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wieliszew

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Tak wielki wybór powoduje, że nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Ogromna liczba wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są świetne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością ciągłego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności kłopotliwego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z troskliwie wybranych półproduktów. Pozwala to nie tylko na podniesienie wygody, ale również na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, lub ewentualnie paznokci oraz włosów. Nasza dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, wobec tego jest uniwersalna oraz korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.