Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wierzbno.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania pełnego zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak istotne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, żeby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie w dodatku są przygotowywane tak, aby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niezwykle rozbudowany, przypadną do gustu również osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, by wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w różnorodne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z szerokiego spektrum składników spożywczych, jakie tworzą różne diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wierzbno

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mniejsza liczba posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia oraz wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Wiemy, jak ważne jest indywidualne dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Wskutek tego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najmniejsze codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad i posiłek wieczorny), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wierzbno

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie wolno zarówno tracić na wadze, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest odpowiedni dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny powiązany z koniecznością każdorazowego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności ciężkiego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z starannie wybranych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na podniesienie wygody, ale też na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Dlaczego warto zamówić catering?

Przyzwoicie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego wynikiem będzie nie jedynie smukła figura, lecz również witalne oraz pełne energii ciało. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu skóry i włosów, a także odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba oraz nerki. Niewątpliwą zaletą będzie także to, iż przygotowana przez nas dieta dostosowana jest do pragnień większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy oraz węglowodanów.