Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wilga.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż kluczem do zachowania pełnego zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, skutkiem tego także nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych oraz świeżych składników. Dbamy o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości pożywne.

Zdrowe i wyborne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz też smakowite jedzenie, jakie przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoce rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Wobec tego też w opisującej nas ofercie jest duże spektrum diet, a potrawy są niezmiernie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wilga

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta standardowa oraz wegetariańska

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję standardową, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na zwykłą dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

Wiemy, jak istotne jest osobiste dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Właśnie dlatego też każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w trakcie kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Na dodatek dopasowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wilga

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Tak rozległy wybór powoduje, iż przygotowany catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia wagi. Catering dietetyczny w tej odmianie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to duża zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów oraz dbania o to, żeby lodówka była nieprzerwanie zaopatrzona. Mimo braku konieczności mozolnego poszukiwania artykułów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Pozwala to nie tylko na podniesienie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się uzyskać to naturalnie dzięki regularnemu odżywianiu, jest poprawa wyglądu cery oraz włosów, a także odciążenie narządów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Niewątpliwą zaletą będzie też to, iż nasza dieta dopasowana jest do potrzeb większości osób, bo bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma należyte proporcje białek, tłuszczy i cukrów.