Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wisznice.

FoodBox catering dietetyczny

Od tysięcy lat lekarze wiedzieli, iż kluczem do zachowania zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest właściwe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowywane tak, żeby zachować potrzebne organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z naszego cateringu, który jest niezmiernie bogaty, przypadną do gustu także osobom, które mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różnorodne gusta. Właśnie dlatego także w opisującej nas ogromnej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a posiłki są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wisznice

To, co cechuje należącą do nas ofertę to:

  • duża lub ewentualnie mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta zwykła lub wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję zwykłą, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak istotne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma służyć. Skutkiem tego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, w czasie gdy najogromniejsze aż 2500 kcal.Do tego dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wisznice

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie wolno zarówno szczupleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym poziomie. Rozległa liczba wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są perfekcyjne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, bo nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością wiecznego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności ciężkiego szukania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z cierpliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a też na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka oraz wyższy poziom energii w czasie dnia. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest także to, iż przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do wymogów większości osób, gdyż bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma odpowiednie proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.