Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wohyń.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, iż zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania wigoru na długie lata, był znany już od stuleci. Dzisiejsza sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak istotne jest to, co człowiek wkłada na talerz, właśnie dlatego też nasze menu jest sumiennie wyselekcjonowane oraz przygotowane z perfekcyjnych oraz świeżych składników. Troszczymy się o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, które dodatkowo są przygotowane tak, żeby zachować niezbędne organizmowi wartości odżywcze.

Pysznie oraz zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z oferowanego przez nas cateringu, który jest niesłychanie urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszystkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, żeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Wobec tego również w należącej do nas ogromnej ofercie jest obszerne spektrum diet, a dania są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wohyń

To, co charakteryzuje prezentowaną przez nas ofertę to:

  • duża czy też mała ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub ewentualnie wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dostosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna i wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, która jednakże jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering wiemy, że niesłychanie istotne jest dobre dobranie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego również każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas kiedy najogromniejsze aż 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dopasowane zarówno dla osób wolących 3 posiłki na dzień (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, jakie preferują jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków dziennie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, posiłek wieczorny).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wohyń

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak ogromny wybór powoduje, że nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Catering dietetyczny w tej formie jest słuszny dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, iż dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym żywieniem, bo nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje problem logistyczny związany z koniecznością stałego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności mozolnego szukania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z troskliwie wybranych półproduktów. Regularne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Zalety cateringu dietetycznego

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, bądź też paznokci oraz włosów. Niewątpliwą zaletą będzie również to, iż przygotowana przez nas dieta dopasowana jest do pragnień większości osób, ponieważ bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, która ma właściwe proporcje białek, tłuszczy oraz cukrów.