Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wojcieszków.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest kluczem do zachowania pełnego zdrowia na długie lata, był znany już od stuleci. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, jakim na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie do tego są przygotowywane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Pysznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Dania z naszego cateringu, który jest niezmiernie urozmaicony, przypadną do gustu także osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, żeby wszystkie posiłki były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w przeróżne gusta. Właśnie dlatego również w naszej szerokiej ofercie jest obszerne spektrum diet, a posiłki są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wojcieszków

To, co cechuje opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mała liczba posiłków,
  • dieta zwykła czy też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, prezentowana oferta jest niezwykle elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do potrzeb niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w której mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu stworzona przez nas marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, mogą zdecydować się na analogiczną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Wiemy, jak istotne jest osobiste dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Właśnie dlatego również każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Najmniejsze dzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy największe aż 2500 kcal.W dodatku dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wojcieszków

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak duży wybór powoduje, iż nasz catering może być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Rozległa ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są imponujące zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym odżywianiem, ponieważ nie są w stanie sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Zapewniamy posiłki każdego dnia, a dostawę oferujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny połączony z koniecznością stałego niepokojenia się o robienie zakupów. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a też na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto złożyć zamówienie na catering?

Efektem regularnego odżywiania będzie jędrna i smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. W dodatku zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez przesłania na wygląd cery, bądź paznokci i włosów. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w następstwie tego jest uniwersalna i dobra odpowiednio dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.