Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wola Mysłowska.

FoodBox catering dietetyczny

Od stuleci medycy wiedzieli, że wskazówką do zachowania dobrego samopoczucia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan zdrowia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest dobre odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się tylko świeże warzywa, które w dodatku są przygotowane tak, aby zachować wymagane organizmowi wartości odżywcze.

Smacznie i zdrowo – z nami to w zasięgu Twoich ust

Posiłki z naszego cateringu, który jest bardzo urozmaicony, przypadną do gustu też osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, aby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, żeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. W następstwie tego również w naszej ofercie jest duże spektrum diet, a dania są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wola Mysłowska

To, co wyróżnia prezentowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mniejsza ilość posiłków,
  • dieta standardowa lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • darmowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do pragnień niemal każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Zdajemy sobie sprawę z rozmaitych przekonań dotyczących nastawienia do diety. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, że niesłychanie istotne jest dobre dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby. Wskutek tego również każda z diet przygotowywana jest w przeróżnych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.W dodatku dopasowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wola Mysłowska

Tak skomponowany jadłospis może służyć różnym celom. Tak duży wybór powoduje, że nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Znacząca ilość wartości odżywczych sprawia, iż nasze pudełka są korzystne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, które mają kłopot z regularnym żywieniem, ponieważ nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas rozwiązują kłopoty z koniecznością ciągłego robienia zakupów i dbania o to, ażeby lodówka była nieustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego poszukiwania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowywane z troskliwie wyselekcjonowanych półproduktów. Zezwala to nie wyłącznie na zwiększenie wygody, ale także na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Pozytywy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Skutkiem ubocznym, jaki udaje się osiągnąć dzięki regularnemu żywieniu, jest poprawa wyglądu cery i włosów, a również odciążenie organów wewnętrznych, takich jak wątroba i nerki. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych proporcjach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, więc jest uniwersalna oraz korzystna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć i stan zdrowia.