Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Wołomin.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń lekarze wiedzieli, iż kluczem do zachowania pełnego zdrowia i witalności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i potwierdza, iż to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdrowe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie oprócz tego są przygotowane tak, ażeby zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz wyborne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie wyłącznie zdrowe, ale też wyśmienite jedzenie, jakie przypadnie do gustu również osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, ażeby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, aby ich wartości smakowe trafiały w przeróżne gusta. Na menu składają się posiłki przygotowywane z obszernego spektrum produktów spożywczych, które tworzą rozmaite diety – standardową oraz wegetariańską.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wołomin

To, co cechuje naszą ofertę to:

  • znacząca bądź mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • gratisowa dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest bardzo elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do pragnień niemal każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dwie diety do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych konsumentów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji klasycznej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne kompozycje, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na analogiczną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz możliwość wybrać

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Właśnie dlatego także każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą posiadać objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.Oferujemy Państwu diety dostosowane zarówno dla osób preferujących 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz kolacja), a także dla osób, które preferują jeść nieco częściej w mniejszych porcjach, inaczej pięć posiłków na dzień (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Wołomin

Tak skomponowany jadłospis ma prawo służyć przeróżnym celom. To naturalnie dzięki oferowanej przez nas diecie wolno zarówno chudnąć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Duża ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są znakomite zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak i sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, które mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują kłopoty z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, aby lodówka była non stop zaopatrzona. Mimo braku konieczności kłopotliwego wypatrywania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z sumiennie wyselekcjonowanych półproduktów. Pozwala to nie jedynie na podniesienie wygody, jednak również na kształtowanie prawidłowych przyzwyczajeń żywieniowych.

Czemu należałoby złożyć zamówienie na catering?

Dobrze zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego efektem będzie nie wyłącznie smukła figura, jednak również witalne oraz pełne energii ciało. Do tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, lub paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą będzie także to, iż nasza dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, gdyż bazujemy na tradycyjnej diecie zbilansowanej, jaka ma dobre proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów.