Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Ząbki.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, że wskazówką do zachowania zdrowia i żywotności jest zdrowe odżywanie. Współczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, że to oczywiście od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia oraz poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Wiemy, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, dlatego też nasze menu jest cierpliwie wyselekcjonowane oraz przygotowywane z perfekcyjnych i świeżych składników. Dbamy o to, żeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie oprócz tego są przygotowywane tak, by zachować niezbędne organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz apetyczne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, lecz także smakowite jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, żeby wszelkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w różne gusta. Skutkiem tego też w należącej do nas ogromnej ofercie jest kolosalne spektrum diet, a potrawy są ogromnie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ząbki

To, co wyróżnia należącą do nas ofertę to:

  • duża lub też mniejsza liczba posiłków,
  • dieta zwykła lub wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, prezentowana propozycja jest nadzwyczaj elastyczna i jesteśmy w stanie zaadaptować ją do wymogów niemal każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma upodobania.

Dwie opcje do wyboru – dieta zwykła oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z przeróżnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu stworzona przez nas firma oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, znajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe i tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na podobną dietę, jaka niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

Mała, średnia i wysoka kaloryczność – u nas masz prawo wybrać

W FoodBOX catering wiemy, że niesłychanie ważne jest odpowiednie dostosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. W następstwie tego też każda z diet przygotowywana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Dostępne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Dodatkowo dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 pokarmów.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Ząbki

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. To naturalnie dzięki naszej diecie można zarówno smukleć, jak i utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest dobry dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym żywieniem, ponieważ nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują komplikacje z koniecznością ciągłego robienia zakupów oraz dbania o to, by lodówka była nieustannie zaopatrzona. Pomimo braku konieczności żmudnego wypatrywania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się urozmaicone potrawy przygotowane z dokładnie wybranych półproduktów. Regularne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie swoich przyzwyczajeń żywieniowych.

Plusy cateringu dietetycznego

Efektem regularnego żywienia będzie jędrna oraz smukła sylwetka i wyższy poziom energii w czasie dnia. Dodatkowo zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, lub też paznokci oraz włosów. Stworzona przez nas dieta opiera się na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko i węglowodany, więc jest uniwersalna i idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.