Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Zalesie.

FoodBox catering dietetyczny

Fakt, że zdrowe odżywianie jest tropem do zachowania dobrego samopoczucia na długie lata, był znany już od stuleci. Nowoczesna sztuka lekarska nie pozostawia złudzeń oraz potwierdza, iż to naturalnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się dysponuje. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe odżywienie organizmu, proponujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by w naszych zestawach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże warzywa, jakie do tego są przygotowane tak, ażeby zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe oraz smaczne jedzenie – to da się połączyć

FoodBOX catering to nie jedynie zdrowe, jednak również pyszne jedzenie, jakie przypadnie do gustu także osobom, które mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy ogromnych starań do tego, by wszystkie dania były przemyślane oraz skomponowane taki sposób, aby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. W następstwie tego też w należącej do nas ogromnej ofercie jest szerokie spektrum diet, a posiłki są nadzwyczaj zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Zalesie

To, co wyróżnia opisującą nas ofertę to:

  • znacząca lub mała liczba posiłków,
  • dieta standardowa bądź też wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza propozycja jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie przystosować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, bez względu od tego, jakie ma preferencje.

Dieta standardowa czy wegetariańska?

Wychodząc vis-a-vis wymaganiom naszych odbiorców, przygotowaliśmy opcję klasyczną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji standardowej oraz wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, znajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby usuwające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, która niemniej jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się wysokiej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o przeróżnej kaloryczności dla każdego

W FoodBOX catering wiemy, że niezwykle istotne jest należyte przystosowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Skutkiem tego też każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Na dodatek dostosowujemy je do indywidualnych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Zalesie

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać różnym celom. Tak znaczący wybór powoduje, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała, a także do świadomego tracenia zbędnych kilogramów. Znacząca liczba wartości odżywczych powoduje, że nasze pudełka są idealne zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również trenujących.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z największych zalet cateringu dietetycznego jest to, że dostarczany jest każdego dnia. Jest to ogromna zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, bo nie są w stanie podołać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Przygotowane pudełka z jedzeniem dostarczane przez nas likwidują problemy z koniecznością stałego robienia zakupów i dbania o to, by lodówka była cały czas zaopatrzona. Mimo braku konieczności żmudnego wypatrywania towarów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowywane z rzetelnie wybranych półproduktów. Cykliczne odżywianie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych przyzwyczajeń żywieniowych.

Z jakiej przyczyny warto złożyć zamówienie na catering?

Przyzwoicie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu, czego rezultatem będzie nie jedynie smukła figura, ale także witalne oraz pełne energii ciało. Prócz tego zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź też paznokci oraz włosów. Nasza dieta bazuje na zbilansowanych stosunkach makro składników, takich jak tłuszcze, białko oraz węglowodany, w takim razie jest uniwersalna oraz idealna właściwie dla każdego, bez względu na wiek, płeć oraz stan zdrowia.