Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Zaręby Kościelne.

FoodBox catering dietetyczny

Od setek lat lekarze wiedzieli, że kluczem do zachowania zdrowia oraz witalności jest zdrowe odżywanie. Współczesna medycyna nie pozostawia złudzeń oraz uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, jakim na co dzień się zarządza. Zdając sobie kwestię z tego, jak ważne jest właściwe odżywienie organizmu, oferujemy catering dietetyczny na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się wyłącznie świeże warzywa, jakie na dodatek są przygotowane tak, by zachować wymagane organizmowi wartości kaloryczne.

Zdrowe i wyborne jedzenie – to można połączyć

FoodBOX catering to nie tylko zdrowe, ale także wyborne jedzenie, które przypadnie do gustu też osobom, jakie mają wysoko rozwinięty gust kulinarny. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby wszelkie posiłki były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich wartości smakowe trafiały w rozmaite gusta. Właśnie dlatego także w opisującej nas ofercie jest duże spektrum diet, a potrawy są bardzo zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Zaręby Kościelne

To, co charakteryzuje przygotowaną przez nas ofertę to:

  • znacząca lub ewentualnie mniejsza ilość posiłków,
  • dieta zwykła bądź też wegetariańska,
  • zróżnicowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro elementów.

Jak widać, nasza oferta jest niesłychanie elastyczna i jesteśmy w stanie dobrać ją do pragnień nieomalże każdej osoby, niezależnie od tego, jakie ma upodobania.

Dieta standardowa lub wegetariańska?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy opcję domyślną, a także wegetariańską, w jakiej mięso jest zastąpione rybami. Z tego powodu nasza marka proponuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na tradycyjną dietę, odnajdą w niej klasyczne składniki, takie jak mięso, a także produkty węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby wykluczające z diety mięso, mogą zdecydować się na pokrewną dietę, jaka jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w menu znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o różnej kaloryczności dla wszystkich

W FoodBOX catering zdajemy sobie sprawę z tego, iż niezmiernie istotne jest należyte dopasowanie ilości pożywienia do każdej osoby. Wobec tego również każda z diet przygotowywana jest w różnych wariantach objętościowych. Najniższe codzienne porcje wynoszą 1500 kcal, podczas gdy największe aż 2500 kcal.Prócz tego dostosowujemy je do osobistych preferencji i mogą one zawierać od 3 do 5 posiłków.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Zaręby Kościelne

Tak skomponowany jadłospis może sprzyjać rozmaitym celom. Dzięki naszej diecie można zarówno chudnąć, jak również utrzymywać masę ciała na stałym pułapie. Catering dietetyczny w tej odmianie jest właściwy dla osób aktywnych fizycznie ze względu na pracę zawodową, a także dla sportowców.

Catering dietetyczny pod drzwi

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to olbrzymia zaleta dla osób, jakie mają kłopot z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą sprostać logistycznym wyzwaniom z tym połączonym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością notorycznego niepokojenia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności kłopotliwego szukania produktów spożywczych w sklepach, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z cierpliwie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na udogodnienie sobie życia, a również na ukształtowanie swoich nawyków żywieniowych.

Z jakiego powodu warto zamówić catering?

Przyzwoicie zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na skuteczne odżywienie organizmu, czego następstwem będzie nie wyłącznie smukła sylwetka, ale także witalne oraz pełne energii ciało. Co więcej zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie narządów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd cery, bądź też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą jest też to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do pragnień większości osób, albowiem bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma profesjonalne proporcje białek, tłuszczy i cukrów.